Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Özel Yetenek Sınav Sonuçları
Duyurular
Özel Yetenek Sınav Sonuçları

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ

Özel Yetenek Sınav Sonuçları

S/N

ADI SOYADI

BAŞARI DURUMU

BURS DURUMU

1

T. İPEK BAYSARI

ASİL

%100 BURSLU

2

HÜMEYRA YÜCEL

ASİL

%100 BURSLU

3

FATMA GÜNEŞ

ASİL

%100 BURSLU

4

EBRU ÇAKIR

ASİL

%100 BURSLU

5

AYSUN MİRZEOĞLU

ASİL

%100 BURSLU

6

NAGİHAN ÖZYURT

ASİL

%100 BURSLU

7

EMRE DEMİROĞLU

ASİL

%100 BURSLU

8

BAŞAK ÖZERKAN

ASİL

%100 BURSLU

9

M. ŞEYMA SEVİM

ASİL

%100 BURSLU

10

ZEYNEP SİNCER

ASİL

%100 BURSLU

11

TUĞBA B. OKTAY

ASİL

%100 BURSLU

12

FARUK BURSALI

ASİL

%100 BURSLU

13

BURCU ÇEVİREN

ASİL

%100 BURSLU

14

BETÜL ÖNDER

ASİL

%100 BURSLU

15

M.FATİH YILDIZ

ASİL

%100 BURSLU

16

MERVE KIRIŞLI

ASİL

% 50 BURSLU

17

ESRA ŞEN

ASİL

% 50 BURSLU

18

ESMA MERCAN

ASİL

% 50 BURSLU

19

SEMA Ç. ALİWADİ

ASİL

% 50 BURSLU

20

BEYZA F.ZEREN

ASİL

% 50 BURSLU

21

RAZİYE AKSU

ASİL

% 50 BURSLU

22

HATİCE AZAL

ASİL

% 50 BURSLU

23

BÜŞRA AKSU

ASİL

% 50 BURSLU

24

ESRA ERDOĞAN

ASİL

% 50 BURSLU

25

EMİNE AYDIN

ASİL

% 50 BURSLU

26

ZEYNEP D. YEŞİLOVA

ASİL

% 50 BURSLU

27

ZEYNEP ÇELİKOL

ASİL

% 50 BURSLU

28

ZEYNEP KAYMAKCI

ASİL

% 50 BURSLU

29

ŞEYMA ÖZCAN

ASİL

% 50 BURSLU

30

HACER BİNGÖL

ASİL

% 50 BURSLU

31

RABİA KÜPELİ

YEDEK

 

32

DERYA KURT

YEDEK

 

33

SİNEM BULUT

YEDEK

 

34

SÜMEYYE KAYA

YEDEK

 

35

RABİA NUR BİRYOL

YEDEK

 

36

A.SARE TABAKOĞLU

YEDEK

 

37

F.NUR TAŞKIRAN

YEDEK

 

38

BUSE ŞİRİN İLTER

YEDEK

 

39

DENİZ KADIOĞLU

YEDEK

 

40

MELAHAT AYDEMİR

YEDEK

 

41

MUHAMMET KUTSAL

YEDEK

 

42

MUHAMMED Y. KURT

YEDEK

 

43

ÖZLEM ŞAHAN

YEDEK

 

44

HANİFE KAYA

YEDEK

 

45

HİLAL KARATAŞ

YEDEK

 

46

BEYZA NUR FIRAT

YEDEK

 

47

İZİL GÖZDE SAÇLI

YEDEK

 

48

TUĞBA OĞUZCAN

YEDEK

 

49

ŞEYMA TAVŞANCI

YEDEK

 

50

KÜBRA AKTÜRK

YEDEK

 

51

NURCİHAN DOĞAN

YEDEK

 

52

CANSU SANCAKTAR

YEDEK

 

53

ARZU GÖRÜCÜ

YEDEK

 

54

BÜŞRA KANDIRA

YEDEK

 

55

KÜBRA AKÇAKAYA

YEDEK

 

56

SÜMEYYE DURSUN

YEDEK

 

57

NAZIM DOĞU AKTAŞ

YEDEK

 

58

HİLAL GÜRSES

YEDEK

 

59

BEYZA KOÇYİĞİT

YEDEK

 

60

ÖMER BIYIKÇI

YEDEK

 

61

KÜBRA KILDIZE

YEDEK

 

62

METAN EVCİL

YEDEK

 

Not: Asil durumda kazanan adayların kayıt yaptırmaması halinde sırasıyla yedek adaylar kayda çağırılacaktır.




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi