Anasayfa  |   İletişim  | EN  |
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | 2020-2021 Akademik Yılı Bahar Yarıyılında Uygulanacak Eğitim Hakkında Duyuru
2020-2021 Akademik Yılı Bahar Yarıyılında Uygulanacak Eğitim Hakkında Duyuru

Sağlık Bakanlığı ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının, 17.02.2021 tarihli koronavirüs salgın hastalığını önleme çalışmaları ile ilgili tavsiye kararları, Üniversitemiz Senatosunda değerlendirilmiş ve 2020-2021 akademik yılı bahar yarıyılında üniversitemizde uygulanacak eğitim yöntemleri hakkında alınan 19.02.2021 tarih ve 176/02 sayılı Senato Kararına ait uygulama esasları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

- Önlisans, lisans ve lisansüstü eğitimde bütün teorik dersler uzaktan eğitim şeklinde ve üniversitemizin Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinin (UZEM) planlaması doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

- Önlisans, lisans ve lisansüstü eğitimdeki uygulamalı dersler, mümkünse çevrimiçi olarak uzaktan eğitim ile bunun mümkün olmadığı dersler ise gerekli sağlık tedbirlerinin alınması şartı ile yüz yüze yapılacaktır. Bu uygulamalı derslerin yürütülme takvimi, ilgili bölüm ve programlar tarafından, tercihen dönem sonuna planlanarak öğrencilerimize duyurulacaktır.

Salgın hastalığın seyrine göre eğitim ve öğretimde yeni kararların alınıp uygulanabileceğini hatırlatır, sağlık ve başarılar dileriz.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörlüğü
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi